Meeldetuletus ostjale

-Koogi kättesaamisel peate selle koheselt üle kontrollima, paluma kelneril kooki näidata ja pretensioonide ilmnemisel teavitama sellest viivitamatult meie töötajat. Pärast koogi vastu võtmist ei võeta kaunistusega seotud pretensioone vastu.
-Tordi kättesaamine võtab aega umbes 10–15 minutit, palun arvestage sellega.
-Tellitud kook on individuaalne ja loominguline lähenemine igale tellimusele, sellega seoses saab kondiiter oma äranägemisel lisada või eemaldada mõned elemendid, et luua täielik kompositsioon, samuti ei saa koogi kujundus kunagi olla identne piltidega internetist.

-Karamellikoogid on magusamad kui muud täidised, palun arvestage sellega.
-Kreemjuust, mida kasutame paljudes kreemides, on väikese soolsusega.
-Soovitame kooki suhkrutäidistega hoida külmkapis kuni 3 tundi, sest need võivad muidu peale seda niiskeks minna ja oma kuju kaotada.
-Soovitame koogile järgi tulla ürituse päeval, kuna üleöö võib vale hoiustamise korral kook omandada sobimatu kuju.

-Mõned koogid võivad sisaldada mittesöödavaid elemente, näiteks koogi sees olevat tugipinda (hoiab stabiilsust transpordi ajal või koogi jagamiseks tasanditeks), puidust vardaid topperite, beseede või pulgakommide hoidmiseks. Samuti võib mitmetasandiline kook sisaldada kokteilipulki või vardaid, mida kasutatakse koogi kinnitusdetailide või hoidjatena.
-Mõned koogid liimitakse glükoosiga karbi põhja, et transportimine oleks stabiilne. Tõstke kook ettevaatlikult tordilabidaga lauale.
-Intensiivsete värvidega värvaine võib suud värvida, kuid kõik meie ettevõttes kasutatavad värvid on Eestis lubatud.

-Masikaalsed kujukesed ja mõned suhkrulilled sees hoiavad traadi abil kinni.
-Suhkrulilled ja mitmesugused muud tordil olevad esemed nagu lumehelbed, beebisussid jms on valmistatud tahkest söödavast suhkrumassist, peate neid sööma ettevaatlikult, et hambaid mitte kahjustada.
-Puust ja plastikust pealiskatted ning tuled tuleb koogilt hoolikalt eemaldada ja alles pärast seda saate seda lõigata.

-Parkimine. Kui võtate koogi pärast kella 12.00, võite tõkkepuu alt meie parklasse sõita ja kelnerilt tšekki paluda välja sõitmiseks.
-Valmistage, et koogi kättesaamise aeg võtab 10-15 minutit, võimalusel teavitage eelnevalt täpne saabumisaeg.
-Kui tellimust ei tarnitud õigeaegselt, võtke meiega ühendust niipea kui võimalik. (15-30 min)
-Kui koogi maitse mingil põhjusel ei vasta teie ootustele, võtke põhjuse väljaselgitamiseks kohe ühendust. Selleks tuleb kook/koogitükk anda meile uurimiseks.